portfolio
 

Concurs-Loterie

de promovare a Arborelui Familiei cu strămoși din ultimii 300 de ani !

Pentru a vă înscrie în Concurs este necesar să faceți următorii 2 pași:

1) Distribuiți poza de mai sus în Facebook sau Linkedin apăsând pe unul din butoanele următoare:

2) Mai jos indicați Nume, Prenume, JudețNumăr de Telefon și apăsați pe butonul Inscrie-te și Anunță prin Whatsapp

Notă: Învingătorul va fi stabilit  la 1 decembrie 2020. Procedura de selectare va fi filmată și publicată pe canalul nostru din YouTube


 

Participanți(624)

ID Nume Prenume Oraș/ Județ Număr de telefon
1 [+++]
2 [+++]
3 [+++]
4 [+++]
5 [+++]
6 [+++]
7 [+++]
8 [+++]
9 [+++]
10 Rodica Burdujan Chisinau [+++]350
11 Rusovici Iuliana Chisinau [+++]851
12 Vraciu Andreea Măneciu Ungureni [+++]503
13 Toader Gabriel Gabryell60@gmail.com [+++]321
14 PISTEA Constantin Bucuresti [+++]013
15 Oprea Liviu Bragadiru/Ilfov [+++]740
16 Bandalac Marina MD r. Cantemir , s. Cîietu [+++]204
17 Nicolae Eugen-Viorel Pitesti/Arges [+++]112
18 Nicolae Eugen-Viorel Pitesti/Arges [+++]112
19 Amarfii Nicoleta Mun. Chișinău [+++]123
20 Laszlo Edwin Alexandru Deva/Hunedoara [+++]448
21 Laszlo Edwin Alexandru Deva/Hunedoara [+++]448
22 Balaj Oxana Arad [+++]433
23 Vrabie Razvan-Stefan Arad [+++]753
24 Vrabie Ioan Arad [+++]432
25 Vrabie Alexandrina-Elena Arad [+++]997
26 Oarcea Alexandru Arad [+++]095
27 Vrabie Andreea-Maria Arad [+++]775
28 Bușan Anna Or. Căușeni satul Tocuz [+++]370
29 Drăgan Natalia Oituz, Bacău [+++]354
30 Drăgan Natalia Oituz, Bacău [+++]354
31 Drăgan Natalia Bacău [+++]354
32 Drăgan Natalia Bacău [+++]354
33 Sirjita Eduard-Nicolae Bucuresti [+++]160
34 Rusu Stefan Santimbru/Alba [+++]395
35 Serban Sorinel bucurești [+++]306
36 Bratu Florin Buzau [+++]634
37 Grigorescu Andreea Iași [+++]564
38 Loredana Giuran LONDON [+++]594
39 RISTEA DANA BUCURESTI [+++]599
40 Ivan Turean Irina Bucuresti [+++]053
41 Oprea Daniela Bucuresti [+++]145
42 Iurie Popa Chisinau [+++]085
43 Silion Ana-Maria Baia Mare/ Maramureș [+++]864
44 Ciuci Florin Cosmin Reșița/Caraș-Severin [+++]166
45 nicolae musteața mun. Ungheni [+++]836
46 Vladoiu Nasty Bucuresti [+++]826
47 Carp Ioana-Elena Strunga, jud. Iași [+++]724
48 Patroc Ioana Alexandra Oradea Bihor [+++]226
49 Pop Vlad - Cristian Simleu Silvaniei, judetul Salaj [+++]419
50 Dolha Ioana Sat Remeți pe Someș, comuna Mireșu Mare, municipiu [+++]603
51 Potincu George Tulcea [+++]940
52 Poțincu Cristina Tulcea [+++]729
53 Oana Valentina-Silvia Sat Bănești, com. Hălmagiu, Jud. Arad [+++]672
54 Bănicioiu Adela Curtea de arges [+++]585
55 Urducea Cristina București [+++]421
56 GHICU Iulian Cluj-Napoca/CLUJ [+++]426
57 Dragan Mircea Craiova/Dolj [+++]938
58 Andonie Mihaela Mariana Bacau [+++]252
59 Minca Andrei-Mihai Mioveni [+++]420
60 Eudochia Sareva Anenii Noi [+++]005
61 Plamadeala Pavel Bacău, Bacău [+++]878
62 Plamadeala Pavel Bacău, Bacău [+++]878
63 Pavlov Zorita Sapetru/ timis [+++]870
64 Stoisin Adriana Saravale/Timis [+++]534
65 Cires Lucia Corjova [+++]161
66 Maria Ipati Puhăceni [+++]875
67 Maria Ipati Puhăceni [+++]875
68 Bradu Liuba Puhaceni, Anenii noi [+++]488
69 Donciu Mădălina Bucuresti [+++]461
70 Pop Mihai Negresti Oas / Satu Mare [+++]062
71 D-l Pop Mihai [+++]062
72 Haiduc Daniel Vasile Simeria/Hunedoara [+++]833
73 Moșoiu Lidia Galati [+++]777
74 Cojocaru Ionut Catalin Bacau [+++]188
75 Pucicovici Andreea Botoșani [+++]607
76 OANA VALENTINA-SILVIA Arad [+++]672
77 Bradu Liuba Puhaceni/Anenii Noi [+++]485
78 Crăciun Cristian constanta [+++]745
79 Chebac Maria Magdalena Plopenii Mari/Ungureni/Botosani [+++]721
80 Florin Pirtea Oradea Bihor [+++]646
81 Nederu Lucian Alin Motru Gorj [+++]536
82 Catalin Petrea Focsani [+++]437
83 trif marius Zalau/Sălaj [+++]200
84 Ciocan Lucian Bacau [+++]800
85 sablienco mihai daniel buzau/buzau [+++]070
86 Kozman Beatrix-Mirela Petroșani/Hunedoara [+++]851
87 Dranca Despina Vatra Dornei, Suceava [+++]875
88 Pintea(cas. Alexa-Anghelus) Lavinia Iasi [+++]234
89 Pandele Coman George Alexand4u Ploiesti / Prahova [+++]066
90 Curca Costan Alin Marian Iași [+++]766
91 Cazac Dragos Bistrita/Bistrita-Nasaud [+++]418
92 Țânțaș Adrian Vasile Negrești Oaș , Satu Mate [+++]198
93 Dohotariu Dumitrița Dorohoi [+++]366
94 cojocaru crisrian claudiu bucuresti [+++]119
95 Florescu Andrei Roman/Neamt [+++]246
96 Bechian Ruben Rădăuți [+++]666
97 Lupu Ana-Maria Cernavoda/Constanta [+++]226
98 Marcu George Galați /Galați [+++]598
99 Panait Alina Constanta [+++]267
100 Savin Adrian Chișinău [+++]429
top