portfolio
 

Concurs-Loterie

de promovare a Arborelui Familiei cu strămoși din ultimii 300 de ani !

Pentru a vă înscrie în Concurs este necesar să faceți următorii 2 pași:

1) Distribuiți poza de mai sus în Facebook sau Linkedin apăsând pe unul din butoanele următoare:

2) Mai jos indicați Nume, Prenume, JudețNumăr de Telefon și apăsați pe butonul Inscrie-te și Anunță prin Whatsapp

Notă: Învingătorul va fi stabilit  la 1 decembrie 2020. Procedura de selectare va fi filmată și publicată pe canalul nostru din YouTube


 

Participanți(619)

ID Nume Prenume Oraș/ Județ Număr de telefon
1 [+++]
2 [+++]
3 [+++]
4 [+++]
5 Rodica Burdujan Chisinau [+++]350
6 Rusovici Iuliana Chisinau [+++]851
7 Vraciu Andreea Măneciu Ungureni [+++]503
8 Toader Gabriel Gabryell60@gmail.com [+++]321
9 PISTEA Constantin Bucuresti [+++]013
10 Oprea Liviu Bragadiru/Ilfov [+++]740
11 Bandalac Marina MD r. Cantemir , s. Cîietu [+++]204
12 Nicolae Eugen-Viorel Pitesti/Arges [+++]112
13 Nicolae Eugen-Viorel Pitesti/Arges [+++]112
14 Amarfii Nicoleta Mun. Chișinău [+++]123
15 Laszlo Edwin Alexandru Deva/Hunedoara [+++]448
16 Laszlo Edwin Alexandru Deva/Hunedoara [+++]448
17 Balaj Oxana Arad [+++]433
18 Vrabie Razvan-Stefan Arad [+++]753
19 Vrabie Ioan Arad [+++]432
20 Vrabie Alexandrina-Elena Arad [+++]997
21 Oarcea Alexandru Arad [+++]095
22 Vrabie Andreea-Maria Arad [+++]775
23 Bușan Anna Or. Căușeni satul Tocuz [+++]370
24 Drăgan Natalia Oituz, Bacău [+++]354
25 Drăgan Natalia Oituz, Bacău [+++]354
26 Drăgan Natalia Bacău [+++]354
27 Drăgan Natalia Bacău [+++]354
28 Sirjita Eduard-Nicolae Bucuresti [+++]160
29 Rusu Stefan Santimbru/Alba [+++]395
30 Serban Sorinel bucurești [+++]306
31 Bratu Florin Buzau [+++]634
32 Grigorescu Andreea Iași [+++]564
33 Loredana Giuran LONDON [+++]594
34 RISTEA DANA BUCURESTI [+++]599
35 Ivan Turean Irina Bucuresti [+++]053
36 Oprea Daniela Bucuresti [+++]145
37 Iurie Popa Chisinau [+++]085
38 Silion Ana-Maria Baia Mare/ Maramureș [+++]864
39 Ciuci Florin Cosmin Reșița/Caraș-Severin [+++]166
40 nicolae musteața mun. Ungheni [+++]836
41 Vladoiu Nasty Bucuresti [+++]826
42 Carp Ioana-Elena Strunga, jud. Iași [+++]724
43 Patroc Ioana Alexandra Oradea Bihor [+++]226
44 Pop Vlad - Cristian Simleu Silvaniei, judetul Salaj [+++]419
45 Dolha Ioana Sat Remeți pe Someș, comuna Mireșu Mare, municipiu [+++]603
46 Potincu George Tulcea [+++]940
47 Poțincu Cristina Tulcea [+++]729
48 Oana Valentina-Silvia Sat Bănești, com. Hălmagiu, Jud. Arad [+++]672
49 Bănicioiu Adela Curtea de arges [+++]585
50 Urducea Cristina București [+++]421
51 GHICU Iulian Cluj-Napoca/CLUJ [+++]426
52 Dragan Mircea Craiova/Dolj [+++]938
53 Andonie Mihaela Mariana Bacau [+++]252
54 Minca Andrei-Mihai Mioveni [+++]420
55 Eudochia Sareva Anenii Noi [+++]005
56 Plamadeala Pavel Bacău, Bacău [+++]878
57 Plamadeala Pavel Bacău, Bacău [+++]878
58 Pavlov Zorita Sapetru/ timis [+++]870
59 Stoisin Adriana Saravale/Timis [+++]534
60 Cires Lucia Corjova [+++]161
61 Maria Ipati Puhăceni [+++]875
62 Maria Ipati Puhăceni [+++]875
63 Bradu Liuba Puhaceni, Anenii noi [+++]488
64 Donciu Mădălina Bucuresti [+++]461
65 Pop Mihai Negresti Oas / Satu Mare [+++]062
66 D-l Pop Mihai [+++]062
67 Haiduc Daniel Vasile Simeria/Hunedoara [+++]833
68 Moșoiu Lidia Galati [+++]777
69 Cojocaru Ionut Catalin Bacau [+++]188
70 Pucicovici Andreea Botoșani [+++]607
71 OANA VALENTINA-SILVIA Arad [+++]672
72 Bradu Liuba Puhaceni/Anenii Noi [+++]485
73 Crăciun Cristian constanta [+++]745
74 Chebac Maria Magdalena Plopenii Mari/Ungureni/Botosani [+++]721
75 Florin Pirtea Oradea Bihor [+++]646
76 Nederu Lucian Alin Motru Gorj [+++]536
77 Catalin Petrea Focsani [+++]437
78 trif marius Zalau/Sălaj [+++]200
79 Ciocan Lucian Bacau [+++]800
80 sablienco mihai daniel buzau/buzau [+++]070
81 Kozman Beatrix-Mirela Petroșani/Hunedoara [+++]851
82 Dranca Despina Vatra Dornei, Suceava [+++]875
83 Pintea(cas. Alexa-Anghelus) Lavinia Iasi [+++]234
84 Pandele Coman George Alexand4u Ploiesti / Prahova [+++]066
85 Curca Costan Alin Marian Iași [+++]766
86 Cazac Dragos Bistrita/Bistrita-Nasaud [+++]418
87 Țânțaș Adrian Vasile Negrești Oaș , Satu Mate [+++]198
88 Dohotariu Dumitrița Dorohoi [+++]366
89 cojocaru crisrian claudiu bucuresti [+++]119
90 Florescu Andrei Roman/Neamt [+++]246
91 Bechian Ruben Rădăuți [+++]666
92 Lupu Ana-Maria Cernavoda/Constanta [+++]226
93 Marcu George Galați /Galați [+++]598
94 Panait Alina Constanta [+++]267
95 Savin Adrian Chișinău [+++]429
96 Savin Adrian Orhei [+++]924
97 Pintea Georgiana Zalău / Sălaj [+++]480
98 Mutiu Mihai Slatina-Timis [+++]256
99 Sarcu Bogdan Roman Neamt [+++]515
100 Pîrvu Florin Strejnicu [+++]158
top